Przegląd instalacji elektrycznej - Rybnik, Wodzisław

WWW.PRZEGLAD-INSTALACJI.PL

404

PRZEPRASZAMY

Nie mogliśmy znaleźć tej strony

Obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę kontroli okresowej, co najmniej raz na 5 lat [...] kontrolą tą powinno być objęte badanie instalacji elektrycznej [...]

Art. 62 ust. 2

Ustawy Prawo Budowlane

W Naszych domach stosujemy wiele zabezpieczeń mających uchronić życie lub zdrowie naszych bliskich w przypadku awarii lub porażenia. Czy wiesz, że zabezpieczenia te mogą nie zadziałać jeżeli zmieni się stan Twojej instalacji? Czy chciałbyś aby Twoi bliscy zostali porażeni prądem dlatego, że wyłącznik różnicowo-prądowy był niesprawny?

Bezpieczeństwo bliskich i majątku

Do 5000 złotych grzywny może nałożyć na właściciela nieruchomości Inspektor Nadzoru Budowlanego za brak aktualnych przeglądów wymaganych prawem budowlanym. Obowiązek ten wynika przede wszystkim z obawy i troski o bezpieczeństwo użytkowników instalacji elektrycznej. Jakubiak Instalacje stawia bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu.

Prawo budowlane

Instytucje ubezpieczające nieruchomości od zdarzeń losowych wymagają aktualnych przeglądów instalacji elektrycznych, gazowych oraz kominowych wykonanych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Ich brak może skutkować w skrajnym przypadku odmową wypłaty lub znacznym obniżeniem kwoty ubezpieczenia w przypadku zaistnienia szkody majątkowej.

Wymagania ubezpieczycieli

Postaw na profesjonalny przegląd instalacji elektrycznej

Ochroń swoją rodzinę lub firmę przed pożarem i kosztownymi naprawami.


Od 5 lat zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych pomiarów ochrony przeciwpożarowej i przeglądami instalacji elektrycznych. Codziennie wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz dedykowane urządzenia, aby pomagać naszym klientom w dbaniu o bezpieczeństwo ich firmy i pracowników. Nasze usługi wspierają ich także w spełnianiu wymogów stawianych przez Prawo Budowlane i Państwową Inspekcję Pracy. 

Przegląd instalacji elektrycznej

 

Okresowe przeglądy oraz specjalistyczne ekspertyzy elektryczne to usługi, które pozwalają zapewnić niezawodność i długą żywotność domowym, jak i przemysłowym instalacjom elektroenergetycznym. Umożliwiają one również zachowanie zgodności z aktualnie obowiązującymi wymaganiami prawnym, które mówią, iż obiekt budowlany musi być poddawany kontroli w tym zakresie co najmniej raz na 5 lat. Regularne badania są gwarancją redukcji ryzyka niebezpiecznych porażeń czy zwarć mogących skutkować zapłonem i pożarem.

 

Ekspertyzy elektryczne

 

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnymi ekspertyzami elektrycznymi, które pozwalają na przygotowanie kompleksowego raportu na temat stanu technicznego instalacji. Stanowią także element wymagany przez ubezpieczycieli w ramach ubiegania się o odszkodowanie z tytułu zdarzeń losowych. Wśród wykonywanych prac są zarówno pomiary rezystancji izolacji, jak i testy skuteczności ochrony przeciwporażeniowej czy sprawdzenie działania wyłączników RCD. Jeżeli szukasz firmy, która wykona rzetelny przegląd instalacji elektrycznej w Gliwicach, to skorzystaj z naszych usług!

Copyright by Jakubiak Consulting 2020