Przegląd instalacji elektrycznej - Rybnik, Wodzisław

WWW.PRZEGLAD-INSTALACJI.PL

404

PRZEPRASZAMY

Nie mogliśmy znaleźć tej strony

Ochrona przeciwporażeniowa

 

Skuteczna ochrona przeciwporażeniowa pozwala na zabezpieczenie przed uszkodzeniem sprzętu elektronicznego, jak i porażeniem elektrycznym osób korzystających z urządzeń podłączonych do sieci. Stosowane przez nas rozwiązania w tym zakresie zapobiegają również zwarciom, które mogłyby skutkować pożarem. Realizując takie usługi na terenie Gliwic, zajmujemy się zarówno testowaniem aktualnie istniejących elementów zabezpieczających, jak i instalowaniem nowych, w których skład wchodzą:

 

  • wyłączniki nadprądowe i RCD,

  • izolacja przewodów i kabli instalacyjnych,

  • dodatkowe ogrodzenia i bariery ochronne,

  • wodoszczelne obudowy i osłony.

 

Wśród stosowanych przez nas metod ochronnych jest też znakowanie poziomie i pionowe informujące o potencjalnym zagrożeniu dla zdrowia i życia związanym z kontaktem z wysokim napięciem. Wykorzystywane przez nas środki bezpieczeństwa zawsze dobieramy zgodnie z potrzebami danego środowiska, tj. gospodarstwa domowego, obiektu użyteczności publicznej czy zakładu przemysłowego.

 

Montaż elementów ochrony przeciwporażeniowej w Gliwicach

 

Firma elektroinstalacyjna Przeglad-Instalacji.pl zajmuje się zarówno profesjonalnym montażem elementów, dzięki którym ochrona przeciwporażeniowa jest efektywniejsza, jak i doradztwem, testowaniem oraz weryfikacją aktualnie istniejących zabezpieczeń. Oferowane przez nas rozwiązania chronią części czynne instalacji elektrycznych przed wilgocią, uszkodzenia mechanicznymi oraz wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zabezpieczają je także przed działaniem agresywnych chemikaliów, jakie są wykorzystywane w przemyśle.

 

Dostępne są także systemy samoczynnego wyłączania zasilania w przypadku wykrycia dotyku bezpośredniego przewodów pod wysokim napięciem. Zabezpieczają one przed niebezpiecznymi skutkami patofizjologicznymi tego rodzaju zdarzeń. Realizujemy także zlecenia z zakresu montażu elementów ochronnych podłóg i ścian w obiektach o charakterze publicznym oraz przemysłowym. Skorzystaj z naszej specjalistycznej oferty w zakresie ochrony przeciwporażeniowej na terenie Gliwic i zabezpiecz pracowników lub domowników przed groźnym porażeniem prądem.

Copyright by Jakubiak Consulting 2020