Przegląd instalacji elektrycznej - Rybnik, Wodzisław

WWW.PRZEGLAD-INSTALACJI.PL

404

PRZEPRASZAMY

Nie mogliśmy znaleźć tej strony

Czym są taryfy energii elektrycznej?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem każdy dostawca prądu musi dostarczać swoim klientom tzw. taryfy energii elektrycznej. Pozwalają one dopasować ceny prądu do stylu naszego życia oferując strefy tańsze i droższe w określonych porach dnia. Większość z Nas posiada taryfę G11 którą otrzymują wszyscy klienci niejako z automatu. Oznacza ona to, że przez całą dobę mamy jedną cenę prądu. Czy wiedziałeś, że przez to możesz zapłacić nawet 150 zł wiecej miesięcznie niż w innych taryfach?

Jak to działa?

Przy pomocy specjalistycznego sprzętu monitorujemy Twój sposób korzystania z prądu. Zbieranie danych trwa tydzień i pozwala nam określić twoje nawyki i dopasować taryfę dzięki której będziesz oszczędzał każdego dnia. Kiedy zbierzemy już wszystkie potrzebne dane otrzymasz od Nas profesjonalny raport analizujący wszystkie możliwe kombinacje taryf wraz z sugestiami jak oszczędzić jeszcze więcej. 

Rekordziści - po naszej analizie oszczędzają nawet 1000 zł rocznie

Dobór taryfy elektrycznej

 

Specjalistyczny dobór taryfy elektrycznej na terenie Gliwic to usługa, dzięki której wybierzesz optymalny plan spośród dostępnych ofert Twojego dostawcy energii, dopasowany do stylu życia i modelu zużycia prądu. Najpopularniejszy jest taryfikator G11, jednakże nie zawsze jest on najlepszym wyborem. Istnieje możliwość wyboru opcji, która różnicuje stawki w godzinach pomiędzy 22:00 a 6:00, a także w dni robocze i weekendy. Przeanalizowanie aktualnej sytuacji i zmiana planu taryfowego mogą przynieść znaczące oszczędności.

 

Czym jest taryfa energii elektrycznej?

 

Pod pojęciem taryfy dla energii elektrycznej kryje się umowna cena prądu, która w Polsce jest ustalana przez Urząd Regulacji Energetyki. Ma ona szczególne znaczenie po zmianach legislacyjnych, jakie miały miejsce w 2007 roku, które umożliwiły wybór dowolnego dostawcy klientom biznesowym, jak i indywidualnym. W przypadku większości gospodarstw domowych jest ona niezmienna i stała niezależnie od pory dnia. Z tego powodu warto przeprowadzić analizę, na podstawie której można dobrać optymalną opcję taryfową, zgodną z indywidualnym stylem życia i rodzajem używanych urządzeń elektrycznych.

 

Na czym polega dobór taryfy elekrycznej w Gliwicach?

 

Oferowana przez nas usługa doboru taryfy elektrycznej polega na przeprowadzeniu tygodniowego badania zużycia prądu z wykorzystaniem specjalistycznych przyrządów kontrolno-pomiarowych. Zainstalowane mierniki zbierają dane przez 7 dni i na ich podstawie możemy przygotować raport określający, która opcja taryfikacyjna będzie dla Ciebie lub Twojej firmy. Operacja pozwala też na wykrycie najbardziej nieekonomicznych urządzeń elektrycznych. W przypadku kilkuosobowej rodziny oszczędności mogą wynieść ponad 1000 zł w skali roku.

 

Optymalizacja kosztów zużycia prądu pozwala na zaoszczędzenie dodatkowych środków zarówno w budżecie domowym, jak i firmowym. Jeżeli zatem szukasz sposobu na efektywniejsze zarządzanie energią, to skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy, jaką jest dobór najlepszych taryf w Gliwicach. Warto pamiętać, że zmian możemy dokonywać wielokrotnie, jednakże nie częściej niż raz do roku.

Copyright by Jakubiak Consulting 2020